Dzień dobry, szanowni Państwo na dzień dzisiejszy znany nam jest tryb postępowania do 11 kwietnia 2020 roku, ponieważ to zostało określone w rozporządzeniu MEN z 20 marca 2020 r. Co będzie po 11 kwietnia nie jest wiadome z powodu braku wiedzy o tym, jak będzie się rozwijała sytuacja epidemiologiczna.

Dziś i w dniach następnych będziemy realizować program nauczania za pomocą narzędzi zdalnych. Jeżeli sytuacja na to pozwoli, tzn. MEN wyda stosowne rozporządzenie wrócimy do normalnego trybu nauczania, jeśli natomiast stan zagrożenia epidemiologicznego nie pozwoli na prowadzenie tradycyjnych zajęć będziemy się stosować do wytycznych MEN, OKE i Kuratora Oswiaty i w ten sposób organizować Państwa zajęcia i egzaminy, jak to zostanie zalecone.

Jeszcze kilka słów o sprawach organizacyjnych: prace kontrolne możecie Państwo przesyłać bezpośrednio do nauczycieli, lub do sekretariatu szkół. Już został zmieniony w części nieczytelny arkusz zadań z matematyki. Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś uwagi to bardzo proszę o kontakt.